فهرست مطالب

تعمیرگاه تخصصی ساندرو استپ وی
داشبورد ساندرو استپ وی

تعمیرگاه ساندرو

خودرو ساندرو یک از تولیدات شرکت رنو می باشد که در بین خانواده های ایرانی جایگاه خود را به عنوان خودوریی ایمن و مطمئن پیدا کرده است. این خودرو از کیفیت و دوام بالایی برخوردار بوده و به دلیل ارتفاعی که دارد نوعی شاسی بلند محسوب می شود. با وجود قطعات با کیفیت گاهی پیش می آید که این خودرو نیز به تعمیرات نیاز پیدا می کند علاوه بر این انجام سرویس های دوره ای نیز لزوم مراجعه به تعمیرگاه تخصصی ساندرو را ضروری می کند.

چه خدماتی در تعمیرگاه تخصصی ساندرو ارائه می شود؟

یک تعمیرگاه تخصصی ساندرو باید با تمام مشکلات و عیوب این خودرو آشنا بوده و بتواند به راحتی آن را برطرف کند. به طور معمول در تعمیرگاه ساندرو این خدمات ارائه می شود:

تعمیرگاه تخصصی ساندرو در زمان های مشخص موظف است تمامی اقدامات مربوط به سرویس دوره ای ساندرو را انجام دهد. سپس جدول تاریخ مراجعات بعدی را برای مشتری تنظیم کند. مراجعه به تعمیرگاه برای سرویس دوره ای منظم خودرو از ایجاد مشکلات بزرگتر در خودرو پیشگیری می کند. توجه به تاریخ مراجعات بعدی بسیار مهم است. در ادامه برخی از مهمترین اقدامات تعمیرگاه تخصصی ساندرو را بررسی می کنیم.
تعویض روغن موتور ساندرو استپ وی

تعویض روغن گیربکس

روغن گیربکس یا واسگازین یکی از موارد مهمی است که باید در هر ۵۰ هزار کیلومتر رانندگی تعویض شود. عدم توجه به این قضیه باعث خرابی قطعات گیربکس شده و هزینه های سنگینی را به مالک خودرو تحمیل می کند. تعویض روغن ساندور باید با دستگاه انجام شود تا مطمئن شوید که تمامی روغن های سوخته و کارکرده تخلیه شده و روغن جدید جایگزین می گردد. این کار در تعمیرگاه تخصصی ساندرو صورت می گیرد.

تعویض روغن موتور

در هر ۷ هزار کیلومتر واجب است که روغن موتور ساندرو نیز تعویض شود. عدم تعویض به موقع روغن موتور موجب جرم گرفتگی درون موتور می شود که در آینده آن را نیازمنند تعمیر و پرداخت هزینه های هنگفت تعمیرات می کند. نمایندگی مجاز ساندرو با انجام این امر شما را از صرف هزینه های سنگین تعمیر موتور ساندرو بی نیاز می کند.

تعویض گردگیر پلوس ساندرو

اگر خودروی ساندوری شما از نوع دستی است حتما باید نسبت به تعویض گردگیر پلوس ساندرو حساس باشید و آن را جدی بگیرید. زمان معمولی آن هر ۸۰ هزار کیلومتر می باشد. اما اگر به صورت مداوم از خودرو استفاده می کنید بهتر است در زمان کوتاهتری پلوس و گردگیر را بررسی کنید و در صورت نیاز آن را تعویض کنید. برای تعویض این قطعه می توانید به تعمیرگاه تخصصی ساندرو مراجعه نمایید.

تعمیر جلو بندی و سیستم تعلیق ساندرو

جلوبندی در تمام خودورها بخش مهمی است که در صورت خرابی خسارات جبران ناپذیری به خودرو وارد می کند. جلوبندی ساندرو از استحکام کافی برخوردار است اما لازم است در زما های معین بررسی شود. این کار در تعمیرگاه تخصصی ساندرو انجام می شود. همچنین بررسی قسمت های مختلف جلوبندی از وظایف یک تعمیرگاه حرفه ای ساندرو می باشد که شامل موارد زیر می گردد:

تعویض لنت ترمز ساندرو استپ وی

این خدمات را در حرفه ای ترین تعمیرگاه تخصصی ساندرو تجربه کنید. رنو وان به عنوان بهترین تعمیرگاه تخصصی رنو می تواند با حداقل قیمت بالاترین خدمات را در زمینه تعیرات و نگهداری انواع خودروهای تولید شرکت رنو و از جمله رنو ساندرو استپ وی ارائه دهد.

تعویض تسمه تایم

تعویض کیت کامل تسمه تایم یکی دیگر از اداماتی است که باید در تعمیرگاه تخصصی ساندرو انجام شود. این اقدام در هر ۶۰ هزار کیلومتر رانندگی ضروری و لازم است. تاخیر در تعویض تسمه تایم خودرو موجب پاره شدن آن و عدم تنظیم زمان حرکت سوپاپ و پیستون می گردد که خسارات بیشتری را به خودرو وارد می کند.

تعویض روغن موتور

باید بدانیدکه در هر ۷ هزار کیلومتر رانندگی نیاز است که خودرو را به تعمیرگاه تخصصی ساندرو منتقل کنید تا روغن موتو را به طورکامل تخلیه و با روغن جدید جایگزین کند. جرم گرفتگی درون موتور خودرو از شایع ترین مشکلاتی است که در صورت عدم توجه به تعویض روغن موتور ساندرو استپ وی به وجود می آید.

سرویس دوره ای ساندرو استپ وی
تعویض لنت ترمز ساندرو استپ وی

هزینه تعمیر ساندرو در تعمیرگاه تخصصی رنو

در حال حاضر کلیه هزینه های تعمیرات و یا تعویض قطعات توسط اتحادیه نرخ گذاری شده و به تعمیرگاه تخصصی ساندرو ابلاغ می شود. اما توجه داشته باشید که هزینه و اجرت دستمزد تعمیرکار نیز لحاظ می شود. بنابراین در صورت نیاز به تعمیرگاه، مرکزی را انتخاب کنید که ضمن استفاده از بهترین و باکیفیت ترین قطعات، دستمزد منصفانه ای نیز دریافت کند.

تعمیرگاه تخصصی ساندرو در تهران یکی ازمراکز معتبری است که هیچ گونه هزینه اضافی از شما دریافت نمی کند و با استفاده از کادری متعهد و با تجربه تمامی خدمات را با بهترین کیفیت ارائه می دهد. همچنین می توانید با دریافت دفترچه سرویس دوره ای در زمان های معین شده به تعمیرگاه مراجعه کنید و از خدمات بی نظیر آنها بهره مند شوید.

بهترین تعمیرگاه تخصصی ساندرو کجاست؟

اگر به دنبال تعمیرگاه تخصصی ساندرو هستید و یا ارزانترین تعمیرگاه ساندرو را می خواهید، حتما سری به رنو وان بزنید. اینجا یکی از بهترین تعمیرگاه تخصصی رنو در تهران است که با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی سعی دارد تا ارزان ترین و با کیفیت ترین خدمات را عرضه کند. بنابراین برای انجام سرویس دوره ای ساندرو و یا کلیه خدمات تعویض و یا تعمیر قطعات رنو وان در خدمت شماست.

تعمیر موتور ساندرو، تعمیر جلوبندی استپ وی، تعمیر گیربکس، سیستم برق و دیاگ ساندرو و یبسیاری دیگر از خدمات فقط بخشی از اقدامات تعمیرگاه تخصصی ساندرو می باشد. با خیالی آسوده خودروی خود را به ما بسپارید.