فهرست مطالب

تعمیر جلوبندی مگان
تعمیر جلوبندی مگان

سرویس دوره ای مگان

انجام سرویس های دوره ای مگان در زمان معین شده بهترین اقدام برای حفظ سلامت و طول عمر خودرو می باشد. اگر در زمان مشخص شده برای بررسی کارکرد مگان و سرویس های دوره ای به تعمیرگاه های مجاز مراجعه کنید، از بروز مشکلات بزرگ و پرخرج پیشگیری کرده اید. اگر شما نیز صاحب خودروی مگان هستید، در ادامه با ما باشید تا درباره اهمیت، نحوه انجام و مزایای انجام سرویس های دوره ای بیشتر بدانید. 

اهمیت سرویس دوره ای رنو مگان

تمامی خودروها هر از چند گاهی نیاز به تعمیرات و نگهداری دارند. مگان نیز با وجود استهلاک پایین احتیاج به انجام سرویس دوره ای برای افزایش طول عمر بیشتر خواهد داشت. بنابراین هر فردی که خودروی مگان دارد، باید یک تعمیرگاه تخصصی رنو را بشناسد تا در زمان های معین بتواند برای بررسی خودرو به آن مراجعه کند.

برای افزایش طول عمر گیربکس مگان بعد از مقدار معینی رانندگی باید نسبت به تعمیر گیربکس مگان اقدام کنید. این کار از فرسایش قطعات مهم خودرو و تعویض قطعه با هزینه بالا جلوگیری می کند. در ادامه خدماتی که یک تعمیرگاه رنو باید در سرویس دوره ای انجام دهد، ذکر می شود.

سرویس دوره ای رنو مگان در تعمیرگاه تخصصی مگان (فقط با قطعات اورجینال و اصل در تهران)

خدماتی که در سرویس دوره ای مگان انجام می شود

برای جلوگیری از خرابی گیربکس اتوماتیک هر ۴۰ هزار کیلومتر روغن گیربکس تخلیه و تعویض شود. نیاز است که با تعویض روغن موتور مگان حتما فیلتر روغن نیز تعویض شود.

کدام کارها در سرویس دوره ای مگان ضروری است؟

هنگامی که برای سرویس دوره ای مگان به تعمیرگاه مراجعه می کنید، انجام برخی از اقدامات بسیار مهمتر است. به طوری که با انجام آنها حفظ جان سرنشینان و همچنین سلامت خودرو تضمین می گردد. 

تعویض روغن موتور مگان ۱۶۰۰ و ۲۰۰۰ و تمامی فیلترها

قطعات موتور به وسیله روغن موتور روان تر کار می کنند. بنابراین بسیار ضروری است که بعد از مسافت مشخصی رانندگی حتما روغن موتور به طور کامل تخلیه و تعویض شود. در این صورت روغن باکیفیت جایگزین روغن کارکرده و بی کیفیت می شود و قطعات خودرو به درستی کار می کنند و از یاتاقان زدن مگان جلوگیری می گردد. در هنگام تعویض روغن موتور مگان ۱۶۰۰ و مگان ۲۰۰۰ باید تمامی فیلترها نیز بررسی شود.

بررسی برق مگان

سیستم برق مگان همانند سیستم برقی بسیاری از خودروها پیچیده است. به همین دلیل در صورت بروز مشکلات برقی مگان حتما باید به افراد تخصص و تعمیرگاه های مجاز رنو مراجعه کنید تا مشکلات جدی تری برای خودرو پیش نیاید! تشخیص مشکلات و رفع آن گاهی بسیار دشوار و چالش برانگیز است. خراب بودن استارت، خطای لو باتری در مگان، مشکلات یو پی اس و لیست خطاهای مگان از مهم ترین علت های مشکلات برقی مگان می باشد.

تعمیر گیربکس مگان

گیربکس یکی از قطعات مهم و پرهزینه است که در صورت خرابی باعث می شود تا هزینه سنگینی جهت تعمیر گیربکس مگان متحمل شوید! استفاده از روغن گیربکس بی کیفیت موجب خراب شدن گیربکس خودرو می شود بنابراین توصیه می شود حتما از روغن گیربکس اورجینال و با کیفیت استفاده کنید. همچنین برای تعویض روغن و سرویس دوره ای مگان به تعمیرگاه مگان مراجعه کنید. رنو وان یکی از بهترین و معتبرترین تعمیرگاه مجاز رنو در تهران است که از قطعات و لوازم یدکی اورجینال برای انجام سرویس دوره ای مگان 2000 و 1600 استفاده می کند.

اگر سرویس دوره مگان به موقع انجام نشود، چه اتفاقی می افتد؟

۱-  تعویض به موقع تسمه تایم از پاره شدن آن در حین حرکت پیشگیری می کند. در صورت پارگی تسمه تایم سوپاپ ها به پیستون برخورد کرده و کج می شوند.

۲-  بررسی به موقع باتری خودروی مگان باعث حفظ سلامت دینام می شود. بنابراین چک کردن به موقع باتری می تواند عملکرد جریان الکتریکی خودرو را تقویت کند.

۳-  بررسی زود هنگام سیستم برقی خودروی مگان، فیوزها و سایر قطعات آی سی از بروز مشکلات جدی پیشگیری می کند.

سرویس دوره ای رنو مگان در تعمیرگاه تخصصی مگان (فقط با قطعات اورجینال و اصل در تهران)

نکات مهم در سرویس دوره ای مگان

۱-  انتخاب تعمیرگاه مناسب برای انجام سرویس دوره ای مگان نکته ای است که باید به آن توجه کنید. با انتخاب رنو وان می توانید با خیال آیسوده خودروی خود را به تعمیرکاران بسپارید و از رانندگی در جاده ها لذت ببرید.

۲-  استفاده از قطعات اورجینال به دوام بیشتر و عملکرد بهتر آنها کمک می کند.

۳-  به استفاده از روغن های مرغوب و با کیفیت توجه کنید تا عمر قطعات افزایش یابد.

۴-  انجام سرویس های دوره ای مهم مگان را در کیلومترهای تعیین شده فراموش نکنید. این کار موجب صرفه جویی در هزینه های تعمیرات و نگهداری خودرو می شود!

بهترین تعمیرگاه مگان برای سرویس های دوره ای مگان

امروزه در سطح شهر تعمیرگاه های زیادی برای انجام سرویس دوره ای مگان وجود دارد اما این که کدام تعمیرگاه بهترین گزینه است!؟ مساله ای است که باید به آن توجه کنید. تشخیص مشکلات خودرو نیاز به دانش و تجربه کافی دارد. رنو وان به عنوان یکی از برترین تعمیرگاه های رنو با استفاده از متخصصان و تعمیرکاران حرفه ای می تواند تمامی مشکلات خودروی شما را در کمترین زمان و با کمترین هزینه برطرف نماید. شما می توانید به صورت تلفنی و بدون مراجعه حضوری نیز با کارشناسان ما صحبت کرده و از مشاوره آنها بهره مند شوید.

تمامی خدمات سرویس دوره ای مگان مانند تعویض روغن و فیلتر هوا، تعویض شمع موتور، تعویض فیلتر بنزین، تسمه تایم و لنت ها در تعمیرگاه تخصصی مگان در تهران ارائه می شود. همچنین تمامی قطعات به کار رفته در تعمیرات مگان، اصل و اورجینال می باشد.