فهرست مطالب

تعمیر جلوبندی مگان
تعمیر جلوبندی مگان

تعمیرگاه تخصصی مگان

خودروی مگان به خوش دستی در رانندگی معروف است. یکی از تولیدات شرکت رنو که در عین سادگی کابین داخلی، از قطعات باکیفیت و محکمی برخوردار است. یک خودروی ۴ سیلندر با فضای کافی و صندلی های بزرگ که موتور قوی و آپشن های متنوع، آن را به خودرویی محبوب تبدیل کرده است. اگر شما نیز مالک این خودرو هستید و به یک تعمیرگاه تخصصی مگان نیاز دارید، در ادامه با ما همراه باشید. چرا که هر از چند گاهی نیاز دارید تا با انجام سرویس های دوره ای و تعمیرات سلامت خودروی خود را تضمین کنید!

درباره مگان

رنومگان ساخت شرکت رنوی فرانسه می باشد که به دلیل کیفیت خوبش در بازار ایران طرفداران زیادی پیدا کرد. شرکت سایپا مونتاژ این خودرو را برعهده گرفت. با این که رنو مگان از کیفیت بالای قطعات بهره مند است اما مانند هر خودروی دیگری نیاز به تعمیرات و نگهداری دارد. برای افزایش کارایی و طول عمر خودرو بهتر است آن را به تعمیرکاران حرفه ای و در تعمیرگاه تخصصی مگان بسپارید.

مشکلات شایع خودرو مگان

با توجه به کیفیت قطعات این خودروی فرانسوی الاصل توصیه می شود برای حفظ کیفیت آن به انجام سرویس دوره ای و تعمیر قطعات فرسوده توجه کنید. معمولا کم پیش می آید که مگان دچار مشکل شود اما بر اثر سهل انگاری در نگهداری مانند هر خودروی دیگری نیاز به تعمیر پیدا می کند. مهمترین خرابی های مگان را که در این خودرو شایع است در ادامه عنوان می کنیم تا در صورت بروز چنین مشکلاتی هر چه سریعتر آن را به تعمیرگاه تخصصی مگان منتقل کرده و عیوب آن را برطرف کنید.

خرابی گیربکس مگان

یکی از مهمترین دلایل خرابی گیربکس مگان استفاده از روغن های بی کیفیت در گیربکس است. تعویض دیر به دیر روغن گیربکس مگان، استفاده از برندهای نامعتبر و تعویض روغن توسط افراد ناشی می تواند به خرابی گیربکس منجر شود. از همین رو مراجعه به تعمیرگاه تخصصی مگان بسیار مهم است. تعمیرکارن حرفه ای به خوبی می دانندکه باید تمامی روغن کثیف را تخلیه کرده و با روغن جدید جایگزین کنند.

مشکلات برقی مگان

سیستم برق و دیاگ مگان حساس و پیچیده است. بنابراین باید به این موضوع دقت کنید که تمام شدن باتری و خرابی دینام می تواند به راحتی سیستم برقی مگان ر ا دچار مشکلات جدی کند. روشن نشدن چراغها، دیر استارت خوردن و خرابی موتور استارت از نشانه های خرابی سیستم برقی در این خودرو می باشد. با مراجعه به تعمیرگاه تخصصی مگان می توانید به راحتی این مشکل را برطرف کنید.

نشتی روغن موتور

گاهی در خودروهای مگان دیده می شود که روغن موتور آن نشتی پیدا کرده و به اصطلاح روغن ریزی دارد. دلایل روغن ریزی مختلف است که عبارتند از: شکسته شدن رینگ پیستون، سوختن یا ترک برداشتن سرسیلندر، خرابی واشر درب سوپاپ ها، خرابی کاسه نمد سر میل لنگ. برای رفع این مشکل نیز می توانید به تعمیرگاه تخصصی مگان در تهران مراجعه کنید.

شنیدن صدا از موتور مگان

دلایل مختلفی برای ایجاد سرو صدا از موتور مگان وجود دارد. شنیدن صداهایی مانند زوزه، ضربه به در و یا هر صدایی که عجیب باشد می تواند به دلیل مشکلاتی در اگزوز یا سیستم احتراق خودرو باشد. بنابراین قبل از هر اقدامی توصیه می شو خودرو را به تعمیرگاه تخصصی مگان ببرید تا برای رفع این مشکل اقدام شود.

تعمیرگاه تخصصی مگان چه خدماتی ارائه می دهد؟

در بهترین تعمیرگاه تخصصی مگان می توانید خدمات متنوعی دریافت کنید که از قیمت مناسبی نیز برخوردار است. حرفه ای ترین تعمیرگاه مگان این خدمات را ارائه می دهد:

شما می توانید برای انجام هر یک از این خدمات به تعمیرگاه تخصصی مگان خود مراجعه کنید. اگر ساکن تهران هستید، بهتر است خودروی خود را به تعمیرگاه تخصصی رنو وان بسپارید. این مرکز با دارا بودن کادری مجرب و متعهد خدمات باکیفیت را در کمترین زمان و با حداقل هزینه به شما ارائه می دهد. در تعمیرگاه تخصصی مگان در تهران فوری تمامی اقدامات لازم جهت برطرف کردن عیوب خودروی شما صورت می گیرد. توصیه می شود برای حفظ عملکرد خودروی خود این اقدامات را انجام دهید:

تعویض روغن گیربکس

تعویض روغن گیربکس مگان چه از نوع دنده ای چه از نوع اتوماتیک دارای اهمیت بالایی است! عدم توجه به این موضوع می تواند در آینده نه چندان دور آسیب های جدی به خودرو و قطعات موتور و گیربکس وارد کند و هزینه های سنگینی روی دست تان بگذارد. اگر تعویض به موقع روغن گیربکس اتوماتیک مگان جدی گرفته نشود، دمای گیربکس بالا می رود و موجب کاهش عمر قطعات گیربکس می گردد. فراموش نکنید در هر ۵۰ هزار کیلومتر باید روغن گیربکس عوض شود!

تعویض روغن موتور

تقریبا ۸ لیتر روغن موتور برای یک مگان ۲۰۰۰ کافیست! توصیه می شود که در هر ۵ هزار کیلومتر حتما روغن موتور مگان را تعویض کنید. روغن موتور به مرور زمان اکسید و سوخته می شود که این موضوع می تواند به روغن خودرو آسیب وارد کند. بنابراین در زمان های معین برای تعویض روغن موتور مگان به تعمیرگاه تخصصی مگان مراجعه کنید.

سرویس دوره ای مگان

با انجام سرویس دوره ای مگان می توانید از سلامت خودروی خود اطمینان پیدا کنید. با تعویض به موقع رغن موتور مگان و روغن گیربکس و سایر بررسی های دورهای به طول عمر قطعات خودرو کمک کرده و از بروز حادثه و صرف هزینه ای سنگین پیشگیری می کنید. در تعیمرگاه تخصصی مگان رنو وان دوره های معین برای انجام سرویس دوره ای برای کمک خودرو تعیین می شود تا در زمان معین سرویس دهی خودرو انجام شود.

رنو وان بهترین تعمیرگاه تخصصی مگان

در این تعمیرگاه افراد ماهر و مجرب گرد هم آمده اند تا با استفاده از قطعات اورجینال و ارائه خدمات بی نظیر خیال شما را از تعمیر و نگهداری خودروی مگان شما آسوده کند. تعمیر موتور مگان، گیربکس، ایربگ، استارت، چراغ ها و سیستم برقی و سایر خدمت در تعمیرگاه تخصصی رنو با حداقل هزینه و دستمزد انجام می گیرد.

هزینه تعمیرات مگان در رنو وان

در حال حاضر هزینه تعمیرات و نگهداری خودرو بخش زیادی از درآمد افراد را به خود اختصاص می دهد. برای جلوگیری از صرف هزینه های هنگفت توصیه می شود در  نگهداری خودرو دقت کنید و سرویس های دوره ای را به موقع انجام دهید! همچنین با مراجعه به تعمیرگاه تخصصی مگان می توانید با حداقل هزینه خودروی خود را تعمیر  کنید. رنو وان یکی از بهترین تعمیرگاه های مگان در تهران با کاهش دستمزد و اجرت تعمیر (طبق نرخ اتحادیه)، شما را در نگهداری خودرو یاری می کند. برای استعلام قیمت ها یا مشاوره می توانید از طریق شماره های درج شده در همین صفحه با ما در تماس باشید.