تعمیر جلوبندی رنو کپچر

سیستم تعلیق و جلوبندی رنو کپچر وظیفه کنترل تعادل خودرو را در حین حرکت بر عهده دارد که می توان آن را یکی از بخش های مهم دانست. سلامت این قسمت از خودرو برای حفظ سلامتی سرنشینان خودرو بسیار مهم است. به طوری که در صورت خرابی حتما باید نسبت به تعمیر جلوبندی رنو کپچر اقدام شود. در ادامه درباره علائم خرابی جلوبندی کپچر و چگونگی رفع آن بیشتر صحبت می کنیم.

ساختار جلو بندی رنو کپچر

جلوبندی رنو کپچر در واقع بخش جلویی و تحتانی خودرو می باشد که مهمترین نقش آن حفظ تعادل خودرو و کاهش لرزش در جاده های ناهموار و حفظ تعلیق در پیچ جاده است. بنابراین یکی از مهمترین قسمت های رنو کپچر است که باید در تعمیر و نگهداری آن دقت کنید! کمک فنرها برای جلوگیری از ضربه و پیشگیری از فرسودگی خودرو بخش اساسی جلوبندی رنو کپچر را تشکیل می دهند. در صورت برخورداری خودرو از کمک فنرهای قوی و سالم می توانید لذت رانندگی را حتی در جاده های ناهموار کوهستانی احساس کنید.

تغییر ارتفاع خودرو و خراب شدن کمک فنرها از شایع ترین مشکلات در تعمیر جلوبندی رنوکپچر و سیستم تعلیق است. روغن زدن کمک فنرها، خراب شدن طبق ها و بوش ها از دیگر دلایل آسیب دیدگی جلوبندی رنو کپچر می باشد. اما جای نگرانی نیست و با مراجعه به یک تعمیرگاه تخصصی جلو بندی رنو کپچر به راحتی می توان تمامی این مشکلات را برطرف کرد.

قطعات مهم جلو بندی در رنو کپچر

برخی از مهمترین قطعات جلو بندی در خودروی رنو کپچر عبارتند از:

چگونه به مشکلات جلو بندی رنو کپچر پی ببریم؟

با مشاهده هر یک از علائم زیر می توانید به راحتی تشخیص دهید که مشکل خودروی شما مرتبط با سیستم تعلیق می باشد. در ادامه برخی از این دلایل را بیان می کنیم:

مهمترین علائم خرابی جلوبندی رنو کپچر

دلایل خرابی جلوبندی کپچر را می توان در موارد زیر به خوبی مشاهده کرد:

تغییر ارتفاع رنو کپچر

شاید بتوان شایع ترین خرابی جلوبندی کپچر، را تغییر ارتفاع آن دانست. اگر شما نیز علاقه دارید تا ارتفاع خودرو را اسپرت و کوتاه کنید، مطمئن باشید سبب آسیب رساندن به سیستم جلوبندی رنو کپچر می شود. ارتفاع این خودرو بر طبق استانداردهای خاصی تعریف شده که اگر مقدار آن کمتر شود دچار مشکل می گردد. به همین جهت برای تنظیم ارتفاع رنو کپچر با متخصص این کار مشورت کنید.

تنظیم باد لاستیک ها

تنظیم باد لاستیک ها مقوله مهمی است که باید برای سلامت جلوبندی رنو کپچر به آن توجه کنید. در صورت مشاهده لاستیک کم باد هر چه سریعتر به مراکز تنظیم باد لاستیک مراجعه کنید تا از آسیب به خودرو پیشگیری کنید! ک

کشیده شدن فرمان به طرفین

کشیده شدن فرمان به طرفین در هنگام رها کردن فرمان از مهمترین علائم خرابی سیستم تعلیق است. اگر خودروی شما نیز دچار چنین مشکلی است، توصیه می شود به تعمیرگاه متخصص رنو مراجعه کنید.

خراب شدن طبق

خراب شدن طبق در رنو کپچر نشانه ای است که می گوید باید نسبت به تعمیر جلوبندی رنو کپچر با قطعات  اصلی اقدام کنید!

شنیدن سر و صدا در داخل اتاق خودرو

شنیدن سر و صدا در داخل اتاق می تواند نشانه ای دال بر خرابی جلوبندی کپچر باشد. بنابراین در اسرع وقت ماشین خود را به تعمیرگاه مجاز رنو منتقل کنید تا مشکل آن بررسی شود.

آج های ناهمگون لاستیک خودرو

آج های ناهمگون لاستیک خودرو، روغن ریزی سیستم جلوبندی، سواری خشک و اختلالات فرمان خودرو از دیگر علائم خرابی جلوبندی رنو کپچر می باشد.موارد ذکر شده مهمترین نکات تعمیر جلوبندی کپچر می باشد که باید به آن دقت کنید.

تعمیرگاه تخصصی رنو وان یکی از بهترین مراکز تخصصی تعمیر خودروهای رنو می باشد که با دارا بودن کادری ماهر و مجرب آماده خدمت رسانی به شماست.

راه های جلوگیری از تعمیر جلوبندی رنو کپچر چیست؟

استفاده از قطعات اورجینال و با کیفیت، انجام سرویس های دوره ای منظم کپجر، تعویض روغن به موقع،‌ رسیدگی به لاستک ها و میزان فرمان، عبور با احتیاط از ناهمواری های جاده و تعمیر به موقع خودرو می تواند شما را از تعمیر زود هنگام جلوبندی کپچر بی نیاز کند و هزینه های نگهداری خودرو را کاهش دهد!

در صورت نیاز به تعمیر جلوبندی رنو کپچر بهتر است هر چه زودتر اقدام کنید اما توجه کنید که خودروی را به تعمیرگاه های مجاز شرکت رنو که از تعمیرکاران حرفه ای برخوردار است بسپارید.

بهترین تعمیرگاه جلو بندی رنو کپچر اینجاست!

تعمیرگاه مجاز و تخصصی رنو وان به عنوان یکی از بهترین تعمیرگاه جلوبندی رنو کپچر در تهران در خدمت رسانی به هموطنان گرامی دریغ نمی کند. این مرکز با استفاده از افراد ماهر و مجرب در ارائه انواع خدمات تخصصی با بیش از ۲۰ سابقه مفید در زمینه تعمیر قسمت های مختلف خودرو آماده خدمت رسانی است. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال و هزینه منصفانه از ویژگی های رنو وان است.

تعمیر جلو بندی رنو کپچر تخصص تعمیرگاه رنو وان است که با استفاده از قطعات اورجینال به افزایش طول عمر خودروی شما کمک می کند.

هزینه تعمیر جلو بندی رنو کپچر چند است؟

در حال حاضر با توجه به افزایش تورم و نوسانات نرخ ارز نمی توان هزینه ثابتی را برای تعمیر جلوبندی Capture بیان کرد اما طبق نرخ مصوبه اتحادیه و نرخ قطعات تا حدودی می توان هزینه های تعمیرات جلوبندی رنو کپچر را تخمین زد. تعمیرگاه تخصصی رنو وان با دریافت کمترین و منصفانه ترین دستمزد و اجرت سعی دارد تا هزینه ای شما را کاهش دهد. بنابراین می توانید با خیالی آسوده خودروی خود را به ما بسپارید.