فهرست مطالب

تعمیر جلوبندی مگان
تعمیر جلوبندی مگان

تعمیر گیربکس داستر

رنو داستر، یک کراس اور محبوب ساخت شرکت رنو می باشد که در سال ۲۰۱۰ به بازار معرفی شد. این خودروی دوست داشتنی در دو مدل SE و PE تک دیفرانسیل و دو دیفرانسیل تولید و به دست مشتریان سپرده شد. رنو داستر با ایمنی متوسط بسیار پرطرفدار می باشد اما نقطه ضعف آن گیربکس بوده و گاهی ممکن است به دلایلی که در ادامه به آن اشاره می شود، دچار مشکل و نقص فنی گردد. بنابراین برای این که نیازی به تعمیر گیربکس داستر پیدا نکنید، در ادامه با ما همراه شوید.

مهم ترین دلایل خرابی گیربکس داستر چیست؟

اگر از عواملی که باعث خرابی گیربکس و در نتیجه تعمیر گیربکس رنو داستر می شود، مطلع باشید مسلما از آن پیشگیری خواهید کرد.

در ادامه با برخی از مهم ترین علل خرابی گیربکس رنو داستر آشنا می شویم:

تعویض نکردن روغن گیربکس داستر

برای جلوگیری از آسیب جدی به گیربکس داستر توصیه می شود که در زمان های مشخص روغن گیربکس آن را تعویض کنید و حتما از برندهای باکیفیت این روغن استفاده نمایید. عدم تعویض به موقع روغن گیربکس موجب افزایش دمای گیربکس در حین حرکت خودرو می گردد. این افزایش دما به گیربکس آسیب جدی وارد می کند.

عدم پاکیزگی صافی گیربکس

کثیف شدن صافی گیربکس یکی دیگر از عواملی است که در عین سادگی موجب خرابی گیربکس داستر می شود. در زمان انجام سرویس دوره ای داستر حتما به این نکته توجه کنید تا صافی گیربکس را بررسی و تمیز شود. عدم کیفیت روغن گیربکس و یا استفاده از روغن هایی با کیفیت پایین می تواند به مرور زمان موجب خرابی گیربکس داستر شود. در نظر داشته باشید که روغن گیربکس رنگ شفافی دارد که در صورت تغییر رنگش فاسد شده و باید تخلیه شده و با روغن جدیدی جایگزین گردد.

علائم نیاز به تعمیر گیربکس داستر کدام است؟

اگر مالک خودروی داستر هستید، با کمی دقت می توانید تشخیص دهید که گیربکس دچار مشکل شده یا خیر. به طور مثال با شنیدن صداهای نامتعارف از گیربکس می توان به وجود براده های فلزی در آن پی برد و یا ممکن است روغن گیربکس کثیف شده باشد.

شنیدن صدای تق تق ممکن است نشان دهنده برخورد دنده ها باشد. همچنین شنیدن صدای ناله از خودرو به علت عدم حرکت مایع در این قطعه می باشد. توصیه می شود برای پیشگیری از آسیب های جدی تر به گیربکس هر چه زودتر خودروی را به تعمیرگاه مجاز رنو منتقل کنید.

از دیگر علائمی که نشان می دهد گیربکس داستر نیاز به تعمیر دارد، عبارتند از:

هزینه تعمیر گیربکس داستر چقدر است؟

هزینه تعمیر گیربکس داستر بستگی به نوع خرابی آن و میزان نقص فنی این قطعه دارد. ممکن است میزان آسیب گیربکس جزیی بوده و صرفا با تعمیر برطرف شود و یا اسیب جدی تری وجود دارد که باید قطعات آن تعویض گردد. بنابراین اجرت تعمیر گیربکس با توجه به میزان آسیب تعیین می شود. در نتیجه با یک تماس می توانید از قیمت روز تعمیر گیربکس داستر مطلع شوید. کارشناسان رنو وان به شما مشاوره می دهند.

تعمیر گیربکس اتوماتیک رنو داستر

تعمیر گیربکس اتوماتیک داستر پیچیده تر از تعمیر گیربکس دنده ای Duster می باشد. چرا که این قطعه بسیار حساس بوده و تعمیر آن نیاز به افراد حرفه ای و متخصص دارد.

با بررسی خودرو و انجام به موقع سرویس دوره ای گیربکس اتوماتیک تا حد قابل توجهی می توانید از آسیب های احتمالی آن پیشگیری کنید. رانندگی صحیح، تعویض روغن یا فیلتر گیربکس، شستشوی صحیح گیربکس و عدم فشار به سنسورهای آن از جمله اقداماتی است که می تواند به حفظ سلامت این قطعه و افزایش طول عمر آن کمک کند. برای تعمیر گیربکس اتوماتیک رنو داستر حتما به تعمیرگاه های مجاز رنو (تعمیرگاه رنو وان مراجعه کنید.

خدمات تعمیرگاه تخصصی گیربکس داستر

برای بسیاری از افراد سوال است که تعمیر گیربکس داستر شامل چه مواردی می شود؟ تعمیرگاه رنو وان به عنوان نمایندگی تخصصی رنو در تهران است که انواع خدمات و تعمیرات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه می دهد. این مرکز با دارا بودن تعمیرکاران حرفه ای و متخصص خیال شما را در جهت ارائه با کیفیت ترین خدمات آسوده می کند.. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال، همچنین ارائه خدمات در کوتاهترین زمان از خصوصیات اصلی رنو وان می باشد.

جهت رفع مشکل گیربکس داستر، انجام سرویس دوره ای، تعمیر موتور داستر و کلیه خدمات محصولات شرکت رنو می توانید خودروی خود را با خیالی آسوده به رنو وان بسپارید. بهترین قیمت با بالاترین خدمات در کمترین زمان موجب جلب رضایت مشتریان در این مرکز شده است!

علاوه بر این خدمات تعمیرگاه رنو وان شامل تعویض شیر برقی رنو داستر، تنظیم باد لاستیک، چک کردن سطح روغن گیربکس اتوماتیک AL4، تعویض تسمه تایم و سایر خدمات فنی خودرو می باشد که کارشناسان این مجموعه با استفاده از دانش و تجربه خود به بهترین شکل ارائه می دهند.

توصیه‌‌‌‌‌های مهم برای افزایش دوام گیربکس‌‌‌‌های اتوماتیک داستر

مشکلات مهم گیربکس‌‌‌‌های اتوماتیک رنو داستر چیست؟

بهترین تعمیرگاه گیربکس داستر تهران کجاست؟

در شهر تهران مراکز بسیار زیادی برای تعمیر گیربکس داستر وجود دارد اما کدامیک از آنها بهترین است؟

یک تعمیرگاه خوب که به فکر تامین منافع مشتری باشد و بتواند خیال مالکان خودروی رنو را از هر جهت آسوده کند! استفاده از تعمیرکاران حرفه ای، بکارگیری قطعات اورجینال، تعمیر و تحویل به موقع خودرو و قیمت های مناسب از خصوصیاتی است که باید یک تعمیرگاه حرفه ای از آن برخوردار باشد.

رنو وان همه این گزینه ها را یکجا دارد. بنابراین برای تعمیر گیربکس داستر و یا هر خدماتی که نیاز دارید، می توانید با خیالی مطمئن خودروی خودر ا به این مرکز بسپارید. اجرت تعمیر گیربکس داستر در این مرکز بسیار منصفانه و بر اساس نرخ مصوب اتحادیه می باشد. می توانید قبل از مراجعه با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید و از راهنمایی های آنان استفاده کنید.